Kontaktpersoner

Atle Nordaunet : Driftssjef

Atle Nordaunet

Driftssjef

  atle@punkt1.no
917 36 392
Dag Pedersen : Prosjektleder

Dag Pedersen

Prosjektleder

  dag@punkt1.no
932 56 074
Jasper van Wolferen : Digitaltrykker/Designer

Jasper van Wolferen

Digitaltrykker/Designer

  jasper@punkt1.no
480 12 220
Kjell Barth : Trykker

Kjell Barth

Trykker

  kjell@punkt1.no
988 71 279
Erik Strand : Salgssjef

Erik Strand

Salgssjef

  erik.strand@punkt1.no
922 01 707
Christen Kaupang : Macoperatør

Christen Kaupang

Macoperatør

  christen@punkt1.no
33 69 88 88
Raymond Eikenes : Mac-operatør / trykker

Raymond Eikenes

Mac-operatør / trykker

  raymond@punkt1.no
971 11 533
Günther Konzuch : Produksjonsmedarbeider

Günther Konzuch

Produksjonsmedarbeider

  gunther@punkt1.no
416 83 645
Anne Helene Jacobsen : Salgskonsulent

Anne Helene Jacobsen

Salgskonsulent

  annehelene@punkt1.no
975 98 426
Lene Håkonsen Nyquist : Ansvarlig minnestund

Lene Håkonsen Nyquist

Ansvarlig minnestund

  lene@punkt1.no
906 36 367
Anthony Krogsund : Produksjonsmedarbeider

Anthony Krogsund

Produksjonsmedarbeider

  anthony@punkt1.no
402 56 637
Christian Nyland Kjær : Macoperatør

Christian Nyland Kjær

Macoperatør

  christian@punkt1.no
932 56 058

meld deg pÅ nyhetsbrev